1. workshop ČAKO v Ostravě!!!

1. workshop ČAKO v Ostravě!!!19. května 2016 Česká asociace koučů uspořádala v Ostravě workshop „Poločas rozpadu interního kouče“.

 

 

 

 

Lektorka Jana Vašutová účastníkům předala své osobní zkušenosti se zaváděním dlouhodobého projektu interního koučování manažerů u jednoho z předních bankovních domů v Česku. Popsala nejprve vzrušující začátky a překonávání počátečních obtíží, následně pak časy plného fungování a výborných výsledků, stejně jako ukončení projektu a celkové efekty, které to přineslo.

 

Akce se zúčastnilo 7 koučů z Moravy a Slezska. Zastoupeni byli jak interní koučové z bank, pojišťoven i jiných organizací, tak i dva externí koučové. V reakcích přímo na místě i ve zpětných vazbách pozitivně hodnotili možnost dozvědět se o reálných praktikách interního koučování ve velké bankovní instituci. Zaujala je i lektorka Jana Vašutová. Dokázala navodit přátelskou atmosférou, která vyzývala k otevřenosti a sdílení. Všichni ocenili prostor pro vyslovení otázek i možnost vyjádřit vlastní názory a zkušenosti.

 

Na základě kladných ohlasů v ČAKO plánujeme do konce roku v Ostravě uspořádat další dvě akce.

 

5. října 2016 proběhne workshop s Lukášem Hrdým, interním koučem z T-Mobilu, který nabídne autentický pohled do každodenní praxe interního kouče a zároveň reflexi přínosů a efektů koučování ve firemním prostředí.

 

8. prosince 2016 se bude konat vzdělávací seminář o psychologických a spirituálních školách využitelných v koučování. Své víceoborové znalosti a bohaté praktické zkušenosti přijede předat Milan Bobek, akreditovaný profesionální seniorní kouč, supervizor a lektor koučovacích výcviků i programů zaměřených na osobní rozvoj.

 

Sledujte naše webové stránky, kde včas vyvěsíme údaje o časech a místu konání. 

 

Fotky z události níže.