Hana Fialová

 Základní údaje

Oblíbené motto: „Pokud chcete mít něco, co jste ještě neměli, tak musíte dělat věci, které jste předtím nedělali“ Les Brown

KDO JSEM

Žena. Matka. Manželka. Manažerka. Koučka. Lektorka. Mentorka. Průvodce. Učitelka. Věčná studentka. Organizátorka. Tanečnice. Choreografka. Čtenářka i spisovatelka.

Povzbuzující. Podporující. Sdílející. Motivující. Tázající. Naslouchající. Tvořící. Milující. Hledající.

Od projektové manažerky a výkonné ředitelky v marketingové agentuře jsem postupně našla své místo v oblasti rozvoje a vzdělávání dospělých. Jako lektor, trenér či mentor a od roku 2012 i kouč jsem sama vytvářela i realizovala semináře, kurzy či individuální rozvoj pro pracovníky různých profesí i pozic. Od technických, administrativních až po manažerské pozice. Ve firmách strojírenských, obchodních, personálních či finančních.

CO SE MNOU ZAŽIJETE

Při své práci s klienty se zaměřuji především na naplnění očekávání, potřebnost, užitečnost, praktičnost, efektivitu a maximální zapojení zúčastněných. Věřím, že nejlépe se člověk učí prožitkem. Umím velmi dobře naslouchat a klást otázky, které jste si možná dříve nepoložili. Můžete tak posunout své hranice a získat nový pohled na situace, ve kterých se právě nacházíte. Jsem velmi tvůrčí a nesnáším nudu. Zaručuji vám, že ani vy se se mnou nudit nebudete.

CO MI PŘINÁŠÍ MOJE PROFESE

Svou profesi vnímám jako své poslání. Když pracuji s lidmi na jejich rozvoji, pomáhám jim překonávat překážky na cestě k jejich cílům, motivuji, podporuji, sdílíme zkušenosti, odkrýváme společně jejich možnosti, zapomínám na čas a prostor, jsme spolu, na jejich cestě…..zcela mně to naplňuje a vím, že je to přesně to, co chci ve svém životě dělat.

VZKAZ

Zjistěte, co v životě chcete. Rozhodněte se, co pro to uděláte a nikdy o sobě nepochybujte. Nedejte na řeči jiných. Jděte svou cestou, dělejte chyby, poučte se z nich a nikdy se nevzdávejte. Rozhodujte se, ale nebojte se své rozhodnutí změnit, když se změní situace. Zůstaňte na cestě. Vytrvalost je zbraní úspěšných. Tvořte svůj život a žijte jej naplno a spokojeně…

 

 

 Doplňující informace

Statut

  • Člen ČAKO

Akreditace ČAKO

  • úroveň: Akreditovaný kouč (AC)
  • platí do: 30.10.2022
 

 Vzdělání a kvalifikace

2017 - 2017

Výcvik koučování II, Systemický institut, s.r.o.

2012 - 2012

Výcvik koučování I, Systemický institut, s.r.o.

2010 - 2010

„Kvalifikovaný lektor vzdělávání dospělých v České a Slovenské republice“

Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

1989 - 1994

VŠB – Technická univerzita Ostrava, Ekonomická fakulta, Obor Podnikatelství a management, zaměření Marketing a prodej

 

 Koučovská praxe

 

 Profesní zkušenosti

-

Profesní zkušenosti celkově

Individuální koučink - životní, profesní 5 let

Mentální trénink sportovců 5 let

Interní manažerský trenér (lektor, kouč, facilitátor) 4 roky

Tréninky manažerských dovedností (leadership, styly řízení, situační vedení, delegování, týmová spolupráce, zpětná vazba, vedení schůzek a porad, motivace, atd.) supervize práce manažerů „v terénu“ a zpětná vazba – schůzky a porady, workshopy dle potřeby, teambuilding

Externí dodávka firemních vzdělávacích programů na zakázku 12 let

Měkké a manažerské dovednosti (komunikační, prezentační dovednosti, asertivní chování, řešení konfliktů, koučování, vedení a motivování lidí, vedení porad, hodnotící pohovory, vnitrofiremní komunikace, zpětná vazba, delegování  aj.)

Osobnostní rozvoj (rozvoj osobnosti, emoční inteligence, time management, zvládání stresu, aj.)

Prodejní dovednosti a péče o zákazníka

Lektorské dovednosti

Teambuilding

 

 

 Můj přístup ke koučování

S velkým respektem ke klientovi i k řemeslu naslouchám, vedu, ptám se, jsem zvědavá, ověřující užitečnost a přínos pro klienta. Stále nepřestávám žasnout nad schopností klienta a zázrakem systemického rozhovoru. AHA momenty, které u toho prožíváme jsou jsou nádherné, klíčové a inspirující. V pomáhajícím rozhovoru jsem našla smysl mého bytí a jsme vděčná, že mi byla dána možnost, a že jsem potkala skvělé učitele.