Bára Johanna Hrdinová

 Základní údaje

První krok je důležitý a je k němu potřeba odvahy. Kráčím s vámi.

 

Nosím jméno Barbora a druhé Johanna. Pěkně v rovnováze znělé a neznělé. Oboje však důrazné svým významem. Už víc jak čtvrtstoletí pracuji mezi lidmi. Za půl století mi bude sto. Sto čeho, nebo sto co? Inspiruji k akci. K schopnosti přežít a být zdráv a vesel. Vykroč a dokážeš víc. 

Proč tedy a  jak Nemysli! A jde to vůbec? 

Ověřila jsem si v 15ti leté masérské praxi, že emoce, tělo i mysl jsou propojené. Mám cit, odvahu i erudici pro to, kdy ubrat, kdy přidat, jak z tebe vydolovat to nejlepší.

 

Co tedy získáte spoluprací se mnou?
Cestou individuální a skupinové spolupráce nacházím s vámi vaší osobní i profesní individualitu, originální a tvůrčí osobnost. 

  1. Zjistíte kdo jste a kam kráčíte. Najdete vnitřní motivaci a tvořivost, posílíte soustředění, zlepšíte zdraví.
  2. Najdete své i druhých  hranice ve vztazích, najdete se v prostoru a čase.
  3. Naučíte se říkat důrazné ano, ale hlavně NE. Získáte přístup ke svým domnělým chybám. Naučíte se chyby komunikovat a dělat, přijímat a přetavovat na výhodu.

Toto nezvládneme na jednom sezení a jednou technikou. Je potřeba trénovat. Pracuji s tělem i myslí. Vybudujte si silnější tělo a vnímavější mysl. Získáte praktické zkušenosti jak se sebou a druhými zacházet a to vám zůstane navždy. Mým cílem je vám ukázat, že jste skvělí už teď a tady a naučit vás to krok po kroku používat.

Zajímají tě ceny?

Kolik stojí tvá spokojenost, klidný spánek, pracovní výkon, radostné vztahy a zdravé tělo? Zpravidla zdání vysoké ceny je nepochopený přínos?

Sedneme  si na 20min. kafe? Oťuknem se jestli spolu můžeme chvíli chodit?

 

„Dveře poznání otevírá klient klikou, která je na jeho straně dveří.“ 

Máš odvahu se opravdu poznat, pohnout z místa a tréninky těla a duše absolvovat? Kdy otevřeš a vykročíš se se mnou na cestu za vlastním dobrodružstvím?  

 

Potřebuješ změnu? Poznej sebe sama a vyčisti si hlavu. 

Cestou, necestou. Nemysli a vykroč. Nikdo jiný to za tebe neudělá.

Těším se na setkání v klidu, míru a důvěře, že každou chvílí můžeme udělat ten lepší krok.

Bára Johanna

 

 

 Kontakty

Telefon

 

 Doplňující informace

Statut

  • Člen ČAKO
 

 Vzdělání a kvalifikace

2016 - 2016

Koučování jako umění-Magdalena Vokáčová

2002 - 2017

masérská praxe

1992 - 2017

Praxe v obchodě a marketingu, vedení lidí. Obory: finance, vzduchotechnika

1983 - 1987

Gymnázium Sladkovského, ekonomie, matematika

 

 Koučovská praxe

V obchodě a marketingu jsem získala cenné zkušenosti se vztahy s lidmi.

Od zahájení masérské praxe procházím i sebezkušenostními workshopy, semináři a dalším vzděláváním v práci s lidským tělem a psychikou.

Mám 25ti letou dceru se svalovou dystrofií a tak se pohybuji již leta v nevládních organizacích a poskytuji asistenční a konzultační služby, včetně v posledních letech koučování. Jak individuálně, tak skupinově. 

Setkání se mnou je vždy interaktivní a rovnováhu, kterou hledáme mezi myslí, tělem, emocemi považuji za dynamickou a hravou veličinu našeho prožívání světa. Ráda sportuji, kreslím a propojuji lidi.