Přehled plánovaných vzdělávacích akcí na druhou polovinu roku 2016

Přehled plánovaných vzdělávacích akcí na druhou polovinu roku 2016Milí členové a příznivci České asociace koučů, na druhou polovinu roku 2016 jsme pro vás připravili tyto vzdělávací a rozvojové akce:

 

 

 

 

 

Workshop s Dr. Petrem Pacherem - ambasadorem pro University of Applied Management – Ochutnávka rozvojového programu pro kouče na bázi aplikované psychlogie

 

Termín: 16. září 2016, Od 9:00 – 13:00                      

                                                                                        

Petr PacherMísto: Hotel Villa, Okrajní 1, Praha 10 

 

Zaměření na výsledky, anatomie komunikace, excelentní obchod či psychologie pro kouče. To vše a mnohé další v podání Petra Pachera, jenž používá při koučování techniky aplikované psychologie, metodu Život jako hra, konverzační hypnózu a další nástroje, aby podpořil dosahování cílů a výsledků u svých klientů.

 Více o Petrovi na: http://chcibytnejlepsi.cz/ 

 

 

 

 

 

Klub interních koučů - 9. Setkání, Ostrava

Termín: 5. října 2016

Místo: Hostitelem tohoto workshopu je ČSOB, a.s. v centru Ostravy, Hollarova 3119/5, ČSOB, a.s. – velká zasedací místnost ve 3. patře (výtahem vyjet do 4. patra). Prezence je od 16.30 hod., nejpozději do 16.50 hod., v 17.00 hod. se banka zavírá a nebude možné se dostat dovnitř. Ukončení je do 20.00 

Pro velký úspěch v Praze, se klub Interních koučů rozhodl zorganizovat seminář na téma "Lepší byznys díky koučinku" s Lukášem Hrdým, interním koučem z T-Mobile Czech Republic a.s. také pro kolegy v Ostravě. Setkání je určeno pro interní a externí kouče, HR profesionály, vrcholové manažery a všechny, kteří se zajímají o efekty koučování ve firmách.

 

 

 

 

 

Zuzana Neustadtová: MANIPULACE (NEJEN) V KOUČOVÁNÍ

Zuzana Neustadtová

Termín: Nový termín (brzy upřesníme) 

Místo: Bude upřesněno

Pomáhání jako manipulace? Nebo naopak máte dojem, že s vámi klient hraje podivnou hru? Možná vás to překvapí, ale až 95% komunikace je manipulativní. Jak manipulace vzniká a jak si zastavit se podíváme ve workshopu věnovanému právě jim. Představíme si základní manipulační role vycházející z transakční analýzy a ukážeme si, jak s nimi naložit především sami v sobě.

Mgr. Zuzana Neustadtová

Koučka, lektorka a trenérka společnosti Kooperativa pojišťovna se zaměřením na Nenásilnou komunikaci a měkké dovednosti. Autorka článků o osobním rozvoji.

 

 

 

 

 

Klára Lauritzenová

SUPERVIZE PRO SENIORNÍ KOUČE

Termín : 16. litopadu 2016, Od 16:00 – 18:00 hod

Místo: Břehová 1, Staré Město, Praha 

Supervizor: Klára Lauritzenová Hejduková

Smyslem supervizních setkání je zvyšování odborné kompetence koučů formou práce s kazuistikami v supervizní skupině pod vedením zkušeného akreditovaného kouče.

 

 

 

 

 

PODZIMNĚ-ZIMNÍ ČAKOVÁNÍ

Pracovně společenské setkání. Pouze pro členy ČAKO.

Termín: 24. listopadu 2016 od 16h v Praze.

Pro nečleny ČAKO je od 17:30

 

 

Workshop s Milanem Bobkem: Spiritualita v koučování I., 8.12.2016, Ostrava

Téma: Přehled psychologických a spirituálních škol využitelných v koučování

Termín: 8.12.2016

Místo: workshop se koná v jazykové a vzdělávací agentuře Eschola v.o.s., Spartakovců 6014/3, Ostrava-Poruba, www.eschola.cz

Připravili jsme pro Vás opakování tohoto úspěšného workshopu tentokrát v Ostravě.

 

 

 

SPIRITUALITA V KOUČOVÁNÍ II

Termín: 24.1. 2017

Místo: Hotel Villa, Okrajní 981/1, Praha 10 

Po dobrém ohlasu na předchozí seminář o spiritualitě v koučování jsme pro vás připravili pokračovací návazný workshop s jednou ze zajímavých osobností z našich řad - specialistou na osobní rozvoj a spiritualitu Milanem Bobkem. 

Téma semináře je: "Spiritualita v koučování II" a mohou se jej zúčastnit i ti z vás, kteří na předchozím setkání nebyli.

 

 

Přihlášky a dotazy zasílejte prosím tajemnici asociace Veronice Křížové na info@cako.cz. 

Cena je splatná v hotovosti na místě nebo bankovním převodem na číslo účtu 2000764827/2010