Klub interních koučů - 9. setkání na téma: Lepší byznys díky koučinku, 5.10.2016, Ostrava

Klub interních koučů - 9. setkání na téma: Lepší byznys díky koučinku, 5.10.2016, OstravaOpakování úspěšného setkání na téma "Lepší byznys díky koučinku" s Lukášem Hrdým, interním koučem z T-Mobile Czech Republic a.s., tentokrát v Ostravě. Setkání je určeno pro interní a externí kouče, HR profesionály, vrcholové manažery a všechny, kteří se zajímají o efekty koučování ve firmách.

 

 

 

Interní koučové v T-Mobile Czech Republic a.s. se již více než 4 roky zaměřují na značkové prodejny. Jejich práce přináší posun ve výsledcích koučovaných, pocit úspěchu i pohodovější zvládnutí vysoce náročné práce prodejce. Několikaleté sledování výsledků koučovaných umožnilo anonymizovaná data využít pro diplomovou práci obhájenou na Univerzitě Karlově na podzim 2015. Plnění cílů koučovaných se zvýšilo průměrně o 26%.

Přijďte se dozvědět a diskutovat o faktorech tohoto úspěchu. Workshopem Vás provede Lukáš Hrdý, který spoluutvářel současné pojetí interního koučování v T-Mobile. 

Kdy: 5. října 2016 v 16:30

Kde: Hostitelem tohoto workshopu je ČSOB, a.s. v centru Ostravy, Hollarova 3119/5, ČSOB, a.s. – velká zasedací místnost ve 3. patře (výtahem vyjet do 4. patra). Prezence je od 16.30 hod., nejpozději do 16.50 hod., v 17.00 hod. se banka zavírá a nebude možné se dostat dovnitř. Ukončení je do 20.00 hod.

Přednášející: Lukáš Hrdý, interní kouče z T-Mobile Czech Republic a.s.

Téma: "Lepší byznys díky koučinku"

Cena: 

350,- Kč pro členy ČAKO, 

450 Kč pro členy ICF a EMCC, 

600,- Kč pro ostatní zájemce (při účasti 4 a více osob z jedné společnosti sleva 25% pro všechny účastníky z dané firmy)

Přihlášky:  info@cako.cz

Platba: Předem na transparentní účet ČAKO. Výjimečně na místě před akcí.